Living office

Living Office to wydajne miejsce pracy, które zapewnia ludziom wyższą jakość pracy i pomaga organizacjom osiągnąć ich strategiczne cele.

Ludzie & Praca


K&R Design przywraca człowieczeństwo z powrotem do miejsca pracy, dzięki czemu możesz pomóc swoim ludziom i swojej firmie odnieść sukces.

Kiedy Twoi ludzie odnoszą sukcesy, Twoja firma również.

Ludzie są najważniejszym zasobem każdej organizacji. Dlaczego więc nie zaprojektowano większej liczby biur, aby wspierać ich potrzeby i działania? Dzięki Living Office Herman Miller przenosi ludzkość z powrotem do miejsca pracy, aby pomóc Twoim ludziom i Twojej firmie odnieść sukces.

Zapewnienie lepszego doświadczenia zawodowego

Biura, w których pracuje dziś wiele osób, zostały zaprojektowane z myślą o obsłudze procesów i technologii z innej epoki. Widzimy potencjał nowego rodzaju biura, takiego, które zostało zaprojektowane w oparciu o najnowsze zrozumienie ludzi, pracę, którą wykonują teraz i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu. To miejsce, w którym ludzie będą pracować nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że chcą.

Wszyscy są ludźmi

Poprzez badania Herman Miller zidentyfikował sześć podstawowych potrzeb, które podzielają wszyscy ludzie: bezpieczeństwo, autonomia, przynależność, osiągnięcia, status i cel. Living Office ma na celu wykorzystanie naszych wrodzonych motywacji do zaspokojenia tych potrzeb; to miejsce, w którym każdy element wydaje się odpowiedni.

Każdy jest inny

Uznając, że osoby i organizacje mają swój własny, niepowtarzalny cel, charakter i działania, Living Office przekształca miejsce pracy w potężne narzędzie, które wyraża wyjątkową kulturę organizacji i rozwija jej wyjątkowe ambicje.

Sklep internetowy

Przejdź do sklepu
Wykonanie: ADIMO.pl