Miller Knoll to kolektyw dynamicznych marek, które wspólnie tworzą świat, w którym żyjemy.

Nasze marki

Czerpiąc z połączonej siły naszych ludzi, wartości i wiedzy, nasz kolektyw marek łączy się, aby projektować świat w którym żyjemy.

Kolektyw MillerKnoll

Każda marka oferuje inne spojrzenie na projekt pełne portfolio produktów, które zaspokajają różnorodne potrzeby.

Robimy więcej dla naszej planety

Wykorzystując siłę naszego kolektywu marek, aby zaprojektować bardziej sprawiedliwy i zrównoważony świat.

W MillerKnoll jesteśmy w tym razem. Od ponad 100 lat nasze marki zajmują się nie tylko ulepszaniem przestrzeni, ale także otaczającego nas świata. Wierzymy, że razem możemy więcej. Więcej dla naszej planety i więcej dla naszych ludzi.

Współpracujemy z naszymi globalnymi partnerami i markami, aby zmniejszyć nasz ślad węglowy, projektować odpady i pozyskiwać lepsze materiały. Razem wykorzystujemy siłę naszego kolektywu, aby zaprojektować bardziej sprawiedliwy i zrównoważony świat.


Nasze cele zrównoważonego rozwoju

Aby pomóc w poprawie zdrowia naszej planety i społeczności, planujemy:

1. Zmniejszyć ślad węglowy

Zmniejszymy ślad węglowy naszych produktów i operacji o 50 procent i staramy się zmniejszyć ślad węglowy naszych dostawców.

2. Zarządzać odpadami

Przestajemy używać jednorazowych tworzyw sztucznych i znacznie ograniczamy wszystkie rodzaje odpadów.

3. Pozyskiwać lepsze materiały

Używamy co najmniej 50 procent materiałów pochodzących z recyklingu i kupujemy materiały, które są produkowane w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

”Wierzymy, że biznes powinien być siłą dobra, a nasze zespoły codziennie ciężko pracują, aby osiągać wyniki dla naszych akcjonariuszy, naszych społeczności i naszej planety. Od dziesięcioleci skupiamy się na projektowaniu w sposób zrównoważony. Z niecierpliwością czekam na postępy, jakie osiągniemy jako pełny kolektyw marek MillerKnoll”.

Andi Owen, CEO, MillerKnoll


Warning: Undefined variable $sklep_internetowy in /home/users/k-r/public_html/k-r.pl/wp-content/themes/k-r/footer.php on line 4

Sklep internetowy

Przejdź do sklepu
Wykonanie: ADIMO.pl